Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 399 zł
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 399,00 zł.

Infolinia.: 660-48-54-64 (pon-pt 9:00 – 18:00)

mail: sklep@sypialniamarzen.pl

AMW

AMW to uznana marka artykułów pościelowych, która obejmuje szeroką gamę kołder, poduszek i podkładów na materac.
Produkty AMW są obecne na polskim rynku już od ponad osiemnastu lat. Założycielami firmy są Państwo Elżbieta i Marek Nawrot, którzy w Pyrzowicach w województwie śląskim otworzyli swój pierwszy zakład.
 
Firma posiada aktualnie dwa nowoczesne przedsiębiorstwa: w Pyrzowicach, gdzie mieści się siedziba AMW oraz w Czeladzi. Obecnie także funkcjonują dwa sklepy firmowe.
 
Z początkowo małej firmy o zasięgu lokalnym, stała się w miarę upływu lat jednym z największych producentów branży tekstylnej w kraju.
 
AMW sprzedaje swoje wyroby nie tylko w Polsce, ale dociera również na rynki zagraniczne. Marka obecna jest m.in. w Czechach, Słowacji, Niemczech, Chorwacji, Finlandii, Holandii, Austrii, Włoszech, Rosji, Grecji, Bułgarii, Rumunii, Litwie, RPA.
 
Pierwszymi produktami, sygnowanymi marką AMW były kołdry i poduszki oparte na naturalnym wypełnieniu tj. pierze, puch i półpuch oraz wyroby z owczej wełny. Coraz większe uznanie i zaufanie klientów sprawiły, że nasz asortyment powiększony został o produkty z wypełnieniem syntetycznym m.in. polecanym dla osób o skłonnościach alergicznych.
 
Nasze wyroby klasyfikujemy według następujących programów:

- Program Zdrowie
- Program Exclusive
- Program Classic
- Program Naturalny.

Niniejszy podział ułatwia naszym potencjalnym klientom podjęcie trafnej decyzji, biorąc pod uwagę ich indywidualne potrzeby. W naszej ofercie dostępne są również wysokiej jakości produkty na licencji firm Advansa i Trevira.

Wybrana grupa produktów AMW została poddana badaniom w 22 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym w Ciechocinku, gdzie uzyskała pozytywną opinię kliniczną, potwierdzającą właściwości antyalergiczne i rehabilitacyjne.

Tkaniny wykorzystywane w procesie produkcyjnym są najwyższej jakości, o czym świadczą certyfikaty np. Oko Tex Standard.

Oprócz klientów indywidualnych i sieci handlowych naszymi klientami są hotele, pensjonaty, szpitale, sanatoria. Zadowolenie i zaufanie tych placówek ma swoje potwierdzenie w listach referencyjnych.

Wysoka wydajność produkcji, dbałość o najwyższą jakość produktów, specjalistyczny i nowoczesny park maszynowy to główne czynniki, które sprawiły, że staliśmy się dynamicznym przedsiębiorstwem o silnej i stabilnej pozycji.

Firmę tworzy kreatywny zespół młodych ludzi, którzy mają zapewnione liczne możliwości rozwoju. Każdy z pracowników, niezależnie od stanowiska czy działu, w którym pracuje, uczestniczy regularnie w ciekawych i profesjonalnych szkoleniach. Ma to swoje odzwierciedlenie nie tylko w trosce o odpowiedni standard wyrobów, ale także w urozmaiceniu oferty asortymentowej.

Nieustanne poszukiwania w zakresie doboru tkanin sprawiają, że nasz asortyment staje się coraz bogatszy i różnorodny. Wprowadzane corocznie nowe kolekcje i specjalizacje w dziedzinie asortymentu są dla nas powodem do satysfakcji, a dla konkurencji niedoścignionym wzorem do naśladowania.

Uznanie i zadowolenie klienta oraz dążenie do doskonałości są dla naszej firmy celem nadrzędnym i stanowią istotę działania na przyszłość.

Pragniemy poinformować, że w roku 2008 firma AMW NAWROT sp.j. zdobyła tytuł Gazeli Biznesu przyznawany przez Puls Biznesu.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl