Infolinia.: 660-48-54-64 (pon-pt 9:00 – 18:00)
mail: sklep@sypialniamarzen.pl

PPPP

Zakład produkcyjny "Polskie Północne Pierze i Puch" powstał w roku 1993. Firma prowadzi sprzedaż pranego w ekologicznych środkach piorących, wysokiej jakości sortowanego pierza i puchu o zróżnicowanej procentowo zawartości puchu. Oferuje także doskonałe wyroby takie jak kołdry i poduszki, z przerobionego we własnym zakresie pierza i puchu. Na życzenie klientów prowadzi również sprzedaż pierza i puchu.

Polskie Północne Pierze i Puch Sp. z o.o. rozwija się dynamicznie. Z roku na rok zwiększa swój potencjał produkcyjny. Największy wzrost został odnotowany w roku 1997, kiedy produkcja wzrosła wzrosła 5 - krotnie, a 90% produkcji przeznaczone było na eksport.

Obecnie Polskie Północne Pierze i Puch Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem polsko-japońskim. Od wielu lat nasze produkty cieszą się uznaniem i dobrą marką na światowych rynkach, głównie japońskim, niemieckim i skandynawskim.

Oferujemy naszym klientom najwyższej klasy kołdry i poduszki. Łączymy niemiecką technologię i japońską jakość z najlepszym na świecie surowcem, jakim jest polski puch. Używamy niemieckich maszyn do odpylania, prania i sortowania, a japońska jakość to tkaniny i organizacja pracy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl