Osoby poszukujące kołdry naprawdę wysokiej jakości powinny postawić na kołdrę z wełny. To pościel odpowiednia dla naprawdę wymagających, którym zależy na spokojnym i przede wszystkim zdrowym śnie. W czym tkwi siła kołder z wełny?

Kołdry wełniane to przede wszystkim idealne dla naszego organizmu warunki temperaturowe. Takie kołdry świetnie sprawdzają się zarówno latem, jak i zimą. W miesiące letnie nie powodują przegrzewania się ciała, w zimie zaś zapewniają tak bardzo pożądane o tej porze roku ciepło.

Kołdry z wełny są idealne dla osób uczulonych na kurz. Na wełnie nie osadzają się bowiem roztocza kurzu domowego. W efekcie nie trzeba obawiać się wystąpienia reakcji alergicznej. Przeciwwskazaniem do korzystania z wełnianej kołdry jest wyłącznie uczulenie na wełnę. Na szczęście nie występuje ono zbyt często.

Kołdra wełniana jest naprawdę ciepła oraz przyjemna w dotyku. Spanie pod nią to prawdziwa przyjemność. Dzisiaj coraz więcej osób docenia zalety wełnianej pościeli, decydując się na jej zakup.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl