Infolinia.: 660-48-54-64 (pon-pt 9:00 – 18:00)

mail: sklep@sypialniamarzen.pl

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 399 zł
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 399,00 zł.
Producenci
Czym charakteryzują się kołdry antyalergiczne? Czy każdy może ich używać?

Alergia, czyli nadwrażliwość organizmu na pewne rzeczy, jest w tej chwili niestety bardzo rozpowszechniona – a osób zmagających się z nią będzie coraz więcej! Przyczyny tego zjawiska są naprawdę różne, jednak wszyscy, którzy już wiedzą, iż mają na coś uczulenie, muszą się skupić nie tylko na badaniu podłoża alergii, lecz przede wszystkim na niwelowaniu jej objawów. Pomocne są w tym oczywiście specjalne lekarstwa, jednak chodzi także o ograniczenie w sposób największy z możliwych samego kontaktu z alergenem - a ponieważ wiele osób jest uczulonych na kurz (a konkretnie na roztocza kurzu domowego), kołdry i poduszki antyalergiczne są niezbędnym elementem w ich domach! Czym się charakteryzuje podobna pościel i czy może być używana przez każdego?

Kołdry antyalergiczne – zastosowanie


Kołdry oraz poduszki antyalergiczne przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które cierpią na różnego rodzaju alergie. Nadają się jednak także dla astmatyków, jak też dla wszystkich osób, które cierpią z powodu chorób skórnych, czy też kłopotów z płucami. Oczywiście, są to produkty o specjalnych cechach i właściwościach, dzięki którym można nazywać je antyalergicznymi. Nie oznacza to jednak bynajmniej, że osoby w pełni zdrowe nie mogą także z nich korzystać – dla własnego komfortu i bezpieczeństwa. Warto bowiem mieć na uwadze, że alergia może rozwinąć się w każdym wieku.

Kołdry antyalergiczne – właściwości

Pościel antyalergiczną można zakupić zarówno w wersji syntetycznej, jak i wykonaną z naturalnych materiałów. Najważniejszą cechą tego typu kołder i poduszek jest możliwość ich prania w temperaturach, które zabijają roztocze. Ponadto szybko wysychają, tym samym nie pozwalając na rozwój grzybów czy innych drobnoustrojów, które uwielbiają wilgoć. Optymalizacja wilgotności pozwala im osiągnąć właściwości antybakteryjne oraz antyroztoczowe. Poduszki antyalergiczne i kołdry nie należą może do tanich, jednak ich cena jest rozsądna. Są zaś trwałe, bezpieczne i wygodne – zapewniają spokojny, zdrowy sen!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl